sobota, 6 października 2012

Krzyk.

Nie oczekuje dużo odpowiedzi ponieważ jest to dość smutny temat.

Są takie dni kiedy człowiek chce być sam , położyć głowe w poduszke i krzyczeć. Nie mają ochoty na nic, są zmęczoni wszystkim.. życiem. Takie dni w których nie jest się szczęśliwym jak zwykle, lecz niektórzy mają tak codziennie. Zaburzenia psychiczne.. depresja, dla wielu z tych ludzi jedynym wyjściem to samokaleczenie własnego ciała. Dużo się pyta "Dlaczego to robisz?" Samokaleczenie jest sposobem wyrażania i radzenia sobie z głębokim emocjonalnym bólem. Samoklaeczenie sprawia, że czujesz się lepiej. W rzeczewistości czujesz się jak nie masz wyboru. Tnięcie swojej skóry jest jedynym sposobem, (dla wielu)  z radzeniem sobie z negatywnymi uczuciami jak smutek. Problem jest, że ulga, z samookaleczenia nie trwa zbyt długo. To jest jak naklejenie plasterka, a tak naprawdę potrzebne są szwy. Możesz czasowo zatrzymać krwawienie, ale to nie rozwiąże podstawowych obrażeń.

Emo to jest muyzka, styl.. a nie osoba która się samokaleczy. Osoba z emo stylem może być szczęśliwa jak każdy inny człowiek, również osoby z depresją, które się samokalecza mogą wyglądać jak każdy inny człowiek. 

6 komentarzy:

 1. fajny blog obserwuje i licze na to samo :>
  nina-ninaa-xd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszyscy mają te złe dni. Niestety jest grupa ludzi, która ma złe całe życie. Wierzę jednak, że i dla tych osób jest planowane coś dobrego w przyszłości. Że mają źle, ale potem będzie im łatwo w pracy, będą mieli wspaniałą rodzinę i zapomną o dawnych smutkach. Czasami pozostaną blizny, ale to będzie już tylko przeszłość.
  To jest mój tok myślenia, gdy mam w miarę dobry humor. Trochę gorzej jak zjebany...
  Trzymaj się, <3

  OdpowiedzUsuń
 3. oo przepraszam pewnie cos sie nie powiodło ;//
  ale juz zalatwione ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. no niestety takie dni przychodza i trzeba je przetrwaCV:)

  OdpowiedzUsuń